Εγκρίσεις Θεαμάτων      


Ανακοινώνουμε την 6η κατάσταση με τις παραστάσεις Θεάτρου, Θεάτρου Μαριονέτας και Κουκλοθεάτρου, Θεάτρου Σκιών και τις Κινηματογραφικές Ταινίες που εγκρίθηκαν έως τις 3-4-2008 για το σχολικό έτος 2007-2008 (πράξη 218/3-4-2008) της Κεντρικής Ομάδας Εργασίας του ΥΠ.Ε.Π.Θ. Η κατάσταση συμπεριλαμβάνει την 1η, 2η, 3η, 4η και 5η κατάσταση που έχουν ήδη αποσταλεί. .

   
 
1. ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ 2007-2008
 
 

ΘΕΑΤΡΟ - ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ   

ΤΗΛΕΦΩΝΟ

ΑΠΟΦΑΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΘΕΑΤΡΟ ΤΩΝ ΝΕΩΝ – Δ. ΣΕΪΤΑΝΗΣ
«ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ»
του Δημήτρη Σεϊτάνη  

210-5201142
6944-909896

52191/Γ7 21-5-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

2

ΘΕΑΤΡΟ ARTICA – A. ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ
«ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ;» (Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΜΠΡΕΛΑ)
της Αιμιλίας Ζαφειράτου

210-4828431
6973-984418

52186/Γ7 21-5-07

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ    
Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

3

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ 
ΘΕΑΤΡΟ ΚΑΤΙΑ ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ
«Ο ΦΙΛΑΡΓΥΡΟΣ» του Μολιέρου σε διασκευή της
Τούλας Ζαχαριουδάκη

210-6046926
6936-181621

52184/Γ7 21-5-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

4

ΘΕΑΤΡΟ ΕΞΟΔΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ – Ν. ΠΑΡΟΙΚΟΣ                                 
«ΙΠΠΕΙΣ» του Αριστοφάνη σε μετάφραση-προσαρμογή Νίκου Παροίκου

210-9229034
6944-761133

59920/Γ7 8-6-07

 

Ε’ ΣΤ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

5

ΘΕΑΤΡΟ ΛΩΤΙΝΟΣ ΗΛΙΟΣ – Α. ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ
«ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΓΗΣ»
των Λ. Ψελτούρα – Α. Παπαμάρκου

210-5450698
6947-687132

121063/Γ7 26-10-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

6

ΘΕΑΤΡΟ ΤΕΤΤΙΓΕΣ – Λ. ΒΑΡΔΑΡΟΣ
«ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΗΡΕΤΗΣ» του Μπάμπη Άννινου
«Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΟΠΩΛΟΥ» του Άγγ. Βλάχου

210-7771166

104498/Γ7 25-9-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

7

ΘΙΑΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – Δ. ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ
«Η ΜΙΚΡΗ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΑ ΓΛΥΠΤΑ
 ΤΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑ» της Δήμητρας Φουντούκη

210-9217327
6937-228271

104501/Γ7 25-9-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

8

ΘΙΑΣΟΣ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΟΡΤΑ
ΘΕΑΤΡΟ ΠΟΡΤΑ – Ξ. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ
«Ο ΡΟΒΙΝΣΩΝΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΡΟΥΣΟΣ»
των Νίνο ντ’ Ιντρόνα – Τζάκομο Ραβέκιο
σε μετάφραση Ξένιας Καλογεροπούλου

210-7240056

116240/Γ7 17-10-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

9

ΘΕΑΤΡΟ CORONET
ΜΑΥΡΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΠΡΑΓΑΣ
«ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ»

210-7012123
210-7569311

116254/Γ7 17-10-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

10

ΘΕΑΤΡΟ CORONET
ΜΑΥΡΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΠΡΑΓΑΣ
«ΦΑΝΤΑΣΙΑ»

210-7012123
210-7569311

116/Γ7 17-10-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

11

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΕΦΤΑΣΤΕΡΙ
ΘΕΑΤΡΟ ΕΝΑΣΤΡΟΝ
«ΠΕΡΠΑΤΩ ΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΟΣ» της Σ. Μιχαηλίδου

210-2231677

118/Γ7 23-10-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

12

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
ΘΕΑΤΡΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
«Ο ΣΠΙΟΥΝΟΣ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ»
του Ντούσαν Κοβάσεβιτς

210-3682266
6944-898482

121065/Γ7 26-10-07

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

13

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΤΕΧΝΗ – ΠΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
«Ο ΜΑΓΙΚΟΣ ΑΥΛΟΣ»
διασκευή της όπερας του Μότσαρτ

210-5227639
210-5200075

121061/Γ7 26-10-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

14

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΗΜΟΥ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ
«Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ» του Σαιντ Εξυπερύ
σε διασκευή Μίμη Κουγιουμτζή

2744-065619

121064/Γ7 26-10-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

15

ΘΙΑΣΟΣ ΚΥΤΤΑΡΟ – ΘΕΑΤΡΟ ΔΙΑΝΑ
«ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ»
του Χανς Κρίστιαν Άντερσεν σε διασκευή
του Μάνου Βενιέρη

210-3626596
210-6147165

121050/Γ7 26-10-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

16

ΘΙΑΣΟΣ ΚΥΤΤΑΡΟ – ΘΕΑΤΡΟ ΓΚΛΟΡΙΑ
«Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ» του Λούμαν Φρανκ Μπάουμ
σε διασκευή Μάνου Βενιέρη

210-3609400
210-6147165

121055/Γ7 26-10-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

17

ΘΙΑΣΟΣ ΜΙΜΗΣΗ ΠΡΑΞΗΣ – ΘΕΑΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
«ΠΛΑΤΣ ΜΟΥΤΣ» του Ευγένιου Τριβιζά

210-3625119
210-9635954

124889/Γ7 5-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

18

ΘΙΑΣΟΣ ΜΑΓΙΚΗ ΑΥΛΑΙΑ – ΘΕΑΤΡΟ ΤΡΙΑΝΟΝ
«Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΧΑΜΕΛΙΝ» σε
θεατρική απόδοση Μάνου Βενιέρη

210-8222702
210-8819749
210-4813768

124890/Γ7 5-11-07

ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

19

ΘΙΑΣΟΣ «ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΙ» – ΘΕΑΤΡΟ ΑΛΜΑ –
ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥ
«Η ΚΟΥΛΑ Η ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΕΜΜΕΝΟ
ΤΡΑΓΟΥΔΙ» του Ευγένιου Τριβιζά

210-5220100
6974-476336
6937-026601

127003/Γ7 8-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

20

ΘΙΑΣΟΣ ΤΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΟΦΟΥΛΗ – ΘΕΑΤΡΟ
ΑΘΗΝΑ
«ΜΟΝΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ» της Καλλιόπης Παπαδάκη

210-8237330

127681/Γ7 9-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

21

ΘΕΑΤΡΟ ΚΝΩΣΣΟΣ
«ΤΟ ΧΑΣΜΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΩΝ»  
με επιλογή κειμένων του Κώστα Γεωργουσόπουλου

210-8677070
210-8624463

127253/Γ7 9-11-07

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

22

ΘΙΑΣΟΣ CULTURE FACTORY – ΘΕΑΤΡΟ ΕΓΝΑΤΙΑ
«ΟΜΗΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΙΑ, ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΩΝ
ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΝ»  της Κάρμεν Ρουγγέρη

2310-428027
2310-428007
2310-225172

127263/Γ7 9-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

23

ΘΙΑΣΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ – ΘΕΑΤΡΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ
«ΙΣΜΗΝΗ... Η ΑΛΛΗ ΕΚΔΟΧΗ» του Γεωργίου
Κοντοπόδη

210-7481695

129339/Γ7 14-11-07

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

24

ΘΙΑΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
«ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ ΛΥΣΙΣΤΡΑΤΗΣ» της Δήμητρας
Φουντούκη

210-9217327
6937-228271

 
 129285/Γ7 14-11-07

18355/Γ7 11-2-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

25

ΘΙΑΣΟΣ ΘΕΣΠΙΣ Β – ΘΕΑΤΡΟ ΑΛΕΚΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ (ΠΡΩΗΝ ΡΙΑΛΤΟ)
«ΡΩΜΑΙΟΣ & ΙΟΥΛΙΕΤΑ Ή ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ
ΓΑΤΑ» του Γιάννη Καλατζόπουλου

210-8827000
6948-528348
6946-295791

129284/Γ7 14-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

27

ΘΙΑΣΟΣ ΑΒΑΝΤΙ – ΘΕΑΤΡΟ ΠΕΡΟΚΕ
«ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΗ ΓΗ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ» της Κέλλυς
Σταμουλάκη

210-5240040
210-5232132

130865/Γ7 19-11-07

144811/Γ7 17-12-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

28

ΘΙΑΣΟΣ ΝΕΑΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
«ΟΙ ΑΘΛΙΟΙ» του Β. Ουγκώ σε διασκευή Αλμπέρτο
Εσκενάζη   (ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ)

210-6748242
6936-868484

131362/Γ7 19-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

29

ΘΙΑΣΟΣ ΚΙΒΩΤΟΣ ΕΝ ΘΕΑΤΡΩ  –  ΘΕΑΤΡΟ
ΙΛΙΣΙΑ-ΝΤΕΝΙΣΗ
«ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ» σε
κείμενο-σκηνοθεσία Γιώργου Φρατζεσκάκη

210-7257640

131540/Γ7 19-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

30

ΘΕΑΤΡΟ-ΑΜΑΞΟΣΤΟΙΧΙΑ ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΣΤΟ ΡΟΥΦ
«Η ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΗ» της Λένας Διβάνη και
σκηνοθεσία Τατιάνας Λύγαρη

210-5298922
6937-604988

131539/Γ7 19-11-07

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

31

ΘΙΑΣΟΣ ΠΡΟΒΑ – ΘΕΑΤΡΟ ΠΡΟΒΑ
«ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΚΑΠΕΛΑ» του
Πάντζο Πάντσιεφ σε μετάφραση-διασκευή Άνδρης
Θεοδότου

210-8818117
210-8818326

131535/Γ7 19-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

32

ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. ΠΑΤΡΑΣ - ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. ΒΟΡΕΙΟΥ
ΑΙΓΑΙΟΥ
«Ο ΜΕΓΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΣ
ΔΡΑΚΟΣ» σε κείμενο-σκηνοθεσία Δήμου
Αβδελιώδη

2610-623730
2610-623747

131537/Γ7 19-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

33

ΘΙΑΣΟΣ ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑΣ ΤΟΛΗ –
ΘΕΑΤΡΟ ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΑΙΗ
«Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ» της Ε. Χ. Μπαρνέτ σε
διασκευή-σκηνοθεσία Μαριάννας Τόλη

210-8654787
210-8650250
210-8620231

131543/Γ7 19-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

34

ΘΙΑΣΟΣ ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ  –  ΘΕΑΤΡΟ
ΑΠΟΘΗΚΗ
«Η ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ» από το
ομώνυμο παραμύθι του Περό Σαρλ σε διασκευή
Γιάννη Κόκκινου

210-3253153
210-9595084

131360/Γ7 19-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

35

ΘΙΑΣΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΕΑΤΡΟ – ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΕΑΤΡΟ
«ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗΣ ΝΥΧΤΑΣ» σε
μετάφραση Κώστα Αντωνίου και σκηνοθεσία
Γιώργου Μιχαηλίδη

210-6445749

131344/Γ7 19-11-07

Ε΄, ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

36

ΓΥΑΛΙΝΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ
«ΜΕ ΜΑΕΣΤΡΟ ΚΑΙ ΑΚΡΟΒΑΤΕΣ» (παράσταση-
μουσικό παραμύθι από ομάδα χορευτών και
ακροβατών) του Θωμά Καραχάλιου

210-9315600
210-5767193

 
131341/Γ7 19-11-07
20094/Γ7 15-2-08

 

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

37

INCADESCENCE - ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΣΚΕT
ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ «ΔΑΪΣ»
«ELEMENTAL» (παράσταση από ομάδα
χορευτών και ακροβατών)

2310-968909
6932-542590

131541/Γ7 19-11-07

 

142581/Γ7/ 13-12-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

38

ΘΙΑΣΟΣ ΑΕΡΟΠΛΟΙΟ  –  ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΠΟΣ ΑΛΛΟΥ
«ΨΑΞΤΕ!!! ΕΧΑΣΕ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΟΥ» από το
παραμύθι του Νικολάι Γκόγκολ σε θεατρική απόδοση
και σκηνοθεσία Νίκου Καμτσή

210-8656004

134825 /Γ7 27-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

39

ΘΙΑΣΟΣ ΜΑΓΙΚΕΣ ΣΒΟΥΡΕΣ – ΘΕΑΤΡΟ ΑΘΗΝΩΝ
«Η ΞΥΛΕΝΙΑ ΚΟΥΚΛΑ» σε κείμενο και σκηνοθεσία
Δημήτρη Αδάμη

210-9853609
6944-663350

134829/Γ7 27-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

40

ΘΙΑΣΟΣ ΜΙΚΡΗ ΠΟΡΤΑ  –  ΘΕΑΤΡΟ ΠΟΡΤΑ
«ΡΟΥΜΠΕΛΣΤΙΛΤΣΚΙΝ» του Μάικ Κένι σε
μετάφραση Ξένιας Καλογεροπούλου

210-7780518

140844/Γ7 7-12-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

41

ΘΙΑΣΟΣ ΜΑΓΙΚΗ ΑΥΛΑΙΑ  –  ΘΕΑΤΡΟ ΤΡΙΑΝΟΝ
«Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ» του Ε.Τ.Β. Όφμαν σε
ελεύθερη διασκευή Γιώργου Φρατζεσκάκη

210-4813768
6977-019617

140838/Γ7 7-12-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Α΄, Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

42

ΘΙΑΣΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ  –  ΘΕΑΤΡΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ
«ΖΥΜΑΡΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ» της Ελένης
Σαραφίδη σε σκηνοθεσία Γεωργίου Κοντοπόδη

210-7481695

140840/Γ7 7-12-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

43

ΘΙΑΣΟΣ ΛΑΪΚΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΘΕΑΤΡΟ
«ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΣ» από το ομώνυμο διήγημα
του Αργύρη Εφταλιώτη σε θεατρική διασκευή
Γιώργου Λαζαρίδη – Νίκου Αθερινού

210-8647924
6978-024731

137825/Γ7 3-12-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

44

ΘΙΑΣΟΣ ΘΕΑΤΡΟΔΡΟΜΙΟ
«ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ» του Μολιέρου σε
σκηνοθεσία Παύλου Λιάρου

210-9522602

137827/Γ7 3-12-07

ΔΗΜΟΤΙΚΟ

45

ΘΕΑΤΡΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΦΥΡΑ
«Ο ΚΑΛΟΚΑΡΔΟΣ ΚΑΙ Η ΧΡΥΣΗ ΡΟΔΙΑ» της
Ειρήνης Μαρρά σε σκηνοθεσία Νικολάου Δαφνή

210-4816200
6977-337444

140839/Γ7 7-12-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

46

ΘΕΑΤΡΟ ΚΝΩΣΣΟΣ
«ΕΛΕΝΗ» του Ευριπίδη σε μετάφραση Τάσου Λέρτα
και σκηνοθεσία Λάμπρου Τσάγκα

210-8677070
210-8624463

140841/Γ7 7-12-07

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

47

ΘΙΑΣΟΣ ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΙΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ
ΔΕΝΤΡΟ - ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
«ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ» της Άννας
Χατζηχρήστου

210-9212900

144816/Γ7 17-12-07

 

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

48

ΘΙΑΣΟΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ
«ΕΝΑΣ ΓΛΑΡΟΣ ΚΙ Η ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ»
των Βασιλικής Χατζοπούλου και
Χριστίνας Παλαιολόγου

210-2835842,
6934-126414

6487/Γ7 16-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

49

ΘΕΑΤΡΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΦΥΡΑ
«Η ΤΥΧΗ ΤΗΣ ΜΑΡΟΥΛΑΣ» του Δημητρίου
Κορομηλά σε σκηνοθεσία Νικολάου Δαφνή

210-4816200
6977-337444

6481/Γ7 16-1-08

Ε΄, ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

50

ΘΙΑΣΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΕΞΟΔΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
«ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΔΑΣΟΣ ΤΟΥ ΑΙΣΩΠΟΥ» βασισμένο
στους μύθους του Αισώπου σε σκηνοθεσία Νίκου
Παροίκου και Άννας Περντρώ

210-9229034,
6944-761133

6476/Γ7 16-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Α΄, Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

51

ΕΤΑΙΡΙΑ ΘΕΑΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΘΕΑΤΡΟ
ΛΑΜΠΙΟΝΙ
«Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΤΗΣ ΓΟΜΟΛΑΣΤΙΧΑΣ» της Υβόνης
Μεταξακη σε σκηνοθεσία Αννίτας Γκαϊτατζή

2310-749230,
2310-749259

6464/Γ7 16-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

52

ΘΕΑΤΡΟ BADMINTON
«Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΚΥΚΝΩΝ – ΧΟΡΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ»

211-1010000,
6947-900571

12047/Γ7 28-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

53

ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΘΕΑΜΑΤΩΝ Α.Ε.Τ.Ε. –
ΘΕΑΤΡΟ ΚΙΒΩΤΟΣ
«Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ» σε σκηνοθεσία Κάρμεν 
Ρουγγέρη

210-9345378

14025/Γ7 1-2-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

54

ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΛΗΔΡΑ
«ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ» βασισμένο στο
μυθιστόρημα του Μ. Έντε, σε διασκευή Χρήστου
Κόκκινου

210-5015895,
6974-436239

16213/Γ7 6-2-08

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

55

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΜΩΝΙΔΗΣ
«ΑΠΟΛΟΓΙΑ ΣΩΚΡΑΤΗ» του ΠΛΑΤΩΝΑ σε
νεοελληνική μετάφραση Ιωάννη Σιμωνίδη και
σκηνοθεσία Λουκά Σκιπητάρη

6947-459262,
6932-270538

17030/Γ7 7-2-08

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

56

ΘΙΑΣΟΣ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΗ ΣΚΗΝΗ
«ΛΟΚΑΝΤΙΕΡΑ» του Κάρλο Γκολντόνι

210-6012095,
6946-457007

6483/Γ7 16-1-08

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

57

ΘΙΑΣΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ –
ΘΕΑΤΡΟ ΒΕΑΚΗ
«Ο ΠΕΤΑΛΟΥΔΟΣΑΥΡΟΣ»  του Ευγένιου Τριβιζά

210-3306259
210-3830609

12046/Γ7 28-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

58

ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ –
ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
«ΝΕΦΕΛΕΣ-ΠΛΟΥΤΟΣ-ΕΙΡΗΝΗ»
 κείμενα-σκηνοθεσία Χρήστου Σάββα

210-5247036
6944-248692

21033/Γ7 20-2-08

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

59

ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΚΗΝΗ
«ΒΑΤΡΑΧΟΙ» του ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗ
σε διασκευή Γιάννη Καλατζόπουλου

23310-78140

23790/Γ7 25-2-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

60

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΕΧΝΗΣ ΒΙΟΛΕΤΤΑ
«Ο ΤΥΦΛΟΣΥΡΤΗΣ» του Αλ. Παπαδιαμάντη
σε σκηνοθεσία Κωστή Καπελώνη

28210-71011

28122/Γ7 4-3-08

Δ’, Ε’, ΣΤ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

61

ΘΕΑΤΡΟΥ ΑΝΑΒΑΣΙΣ – ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΒΙΑ
«Η ΑΝΝΑ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ»
του Μάκη Αντωνόπουλου

6976-879029

28519/Γ7 4-3-08

ΛΥΚΕΙΟ

62

ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ  
 «ΝΕΦΕΛΕΣ-ΠΛΟΥΤΟΣ-ΕΙΡΗΝΗ»
σε κείμενα-σκηνοθεσία Χρήστου Σάββα

210-5247036
6944-248692

32131/Γ7 12-3-08

Ε’, ΣΤ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

63

ΕΡΓΑΝΗ – ΠΡΑΞΕΙΣ ΕΥΡΙΠΟΥ
ΘΕΑΤΡΟ ΠΡΑΞΕΙΣ ΕΥΡΙΠΟΥ
«Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ» του Σαιντ Εξυπερύ
σε σκηνοθεσία Ευφροσύνης Σαντοριναίου

22210-99983
6977-712169

31433/Γ7 11-3-08

ΔΗΜΟΤΙΚΟ-
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

64

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ –
ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. ΚΑΒΑΛΑΣ – ΘΕΑΤΡΟ ΑΛΜΑ
«ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ» της Χρύσας Σπηλιώτη
σε σκηνοθεσία Άσπας Τομπούλη

210-5220100
210-7226577
6977-251647

42651/Γ7 7-4-08

ΛΥΚΕΙΟ

65

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
ΠΟΛΥΜΝΙΑ
«ΤΖΑΝΑΒΑΡ» του Σεραφείμ Τσαούσογλου
σε σκηνοθεσία Στάθη Σαμαρτζή

210-6084337

44652/Γ7 10-4-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ-
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

66

ΤΕΧΝΗΣ ΧΩΡΟΣ – ΘΕΑΤΡΟ «ΟΨΕΙΣ»
«ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΕΝΟΣ ΤΡΕΛΟΥ»
του Ν. Γκόγκολ
σε διασκευή-σκηνοθεσία Παύλου Βησσαρίου

24410-80971
6981-474320

53422/Γ7 23-4-08

ΛΥΚΕΙΟ

  2. ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΕΡΓΑ 2007-2008
 

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΕΡΓΟ   

ΤΗΛΕΦΩΝΟ

ΑΠΟΦΑΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ
«ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΡΑΛΗΣ»  
Σκηνοθεσία: Στέλιος Χαραλαμπόπουλος

210-8670478,
210-8678706,
6944-897469

52183/Γ7 21-5-07

Ε΄, ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

2

VILLAGE FILMS
«LASSIE»
Σκηνοθεσία: Τσαρλς Στάριτζ

210-2704883
210-2704887
210-2704818

52189/Γ7 21-5-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

3

 ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ
«ΠΗΤΕΡ ΠΑΝ»
Σκηνοθεσία: Π. Τζ. Χόγκαν

6976-428449
6992-338563

59913/Γ7 8-6-07

ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

4

ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 
«ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΗΣ ΦΑΛΑΙΝΑΣ»
Σκηνοθεσία: Νίκι Κάρο

6976-428449
6992-338563

59975/Γ7 8-6-07

 

Ε’, ΣΤ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

5

ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 
«ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ» κινουμένων σχεδίων

6976-428449
6992-338563

59973/Γ7 8-6-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

6

ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΛΑΝΟ
«VALO»
Σκηνοθεσία: Κάγια Γιουρικάλ

210-8664470
210-8664030

73226/Γ7 6-7-07

ΔΗΜΟΤΙΚΟ  
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

7

ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΛΑΝΟ
«ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΟΠΕΡΑΣ»
Σκηνοθεσία: Ντου Μιν

210-8664470
210-8664030

73224/Γ7 6-7-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

 

8

ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΛΑΝΟ
«Ο ΒΙΝΣΕΝΤ ΚΙ ΕΓΩ»
Σκηνοθεσία: Μικαέλ Ριμπό

210-8664470
210-8664030

73224/Γ7 6-7-07

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

9

ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΛΑΝΟ
«ΑΜΕΣΗ ΕΠΙΒΙΒΑΣΗ»
Σκηνοθεσία: Έλλα Λεμχάγκεν

210-8664470
210-8664030

73226/Γ7 6-7-07

ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

10

ODEON A.E.  – ODEON CINE PARK
«ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΑΝ»
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

210-6786400
210-6786511

73227/Γ7 6-7-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

11

ODEON CINE PARK
«Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΥΛΑΚΑ»  
Σκηνοθεσία: Δημήτρης Κουτσιαμπασάκος

210-6786400
210-6786511

59974/Γ7 8-6-07

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

12

U.I.P.
«ΣΡΕΚ 3» κινουμένων σχεδίων

210-3800240
210-3800382

73225/Γ7 6-7-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

13

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
«ΑΜΕΛΙ»  
Σκηνοθεσία: Ζαν Πιερ Ζενέ

210-6061108
210-6061413

118759/Γ7 23-10-07

ΛΥΚΕΙΟ

14

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
«Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ»
Σκηνοθεσία: Ζακ Τατί

210-6061108
210-6061413

118759/Γ7 23-10-07

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

15

ODEON A.E.  – CINEMA PARK ODEON
«ADDICTED TO LIFE»
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

210-6786400
210-6786511

121060/Γ7 26-10-07

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

16

ΠΕΓΚΥ ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ – P.C.V. A.E.
«ΑΖΟΥΡ ΚΑΙ ΑΣΜΑΡ» κινουμένων σχεδίων
Σκηνοθεσία: Μισέλ Οσελό

210-6744433
210-6744121

124893/Γ7 5-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

17

ΠΕΓΚΥ ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ – P.C.V. A.E.
«ΟΝΕΙΡΟ ΘΕΡΙΝΗΣ ΝΥΧΤΑΣ» κινουμένων
σχεδίων
Σκηνοθεσία: Αντζέλ ντε λα Κρουζ – Μανόλο Γκομέζ

210-6744433
210-6744121

124891/Γ7 5-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

18

VILLAGE FILMS
«TAKE THE LEAD / ΝΙΩΣΕ ΤΟ ΡΥΘΜΟ»
Σκηνοθεσία: Λιζ Φριντλάντερ
 

210-2704883
210-2704887
210-2704818

124892/Γ7 5-11-07

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

19

ΠΕΓΚΥ ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ – P.C.V. A.E.
«THANK YOU FOR SMOKING»
Σκηνοθεσία: Τζαίσον Ράιτμαν

210-6744433
210-6744121

124888/Γ7 5-11-07

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

20

ODEON A.E.
«ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΟΝΟΣ»
Σκηνοθεσία: Όλγα Μαλέα

210-6786511

127257/Γ7 9-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

21

ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ
«ΕΙΔΩΛΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ»
Σκηνοθεσία: Ιωάννης Βαμβακάς

6974-797321

127245/Γ7 9-11-07

Δ΄, Ε΄ & ΣΤ’
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

22

AUDIO VISUAL ENTERPRISES S.A.
«ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ / EARTH»
Σκηνοθεσία: Άλαστερ Φόδερτζιλ & Μαρκ Λάινφιλντ

210-8092000

127249/Γ7 9-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

23

ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΛΑΝΟ
«ΜΠΑΧ ΚΑΙ ΜΠΡΟΚΟΛΟ»
Σκηνοθεσία: Αντρέ Μελανσόν

210-8664470
210-8664030

129299/Γ7 14-11-07

 

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

24

AUDIO VISUAL ENTERPRISES S.A.
«Ο ΡΑΤΑΤΟΥΗΣ / RATATOUILLE» κινουμ. Σχεδίων
Σκηνοθεσία: Μπραντ Μπερντ

210-8092000

131336/Γ7 19-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

25

AUDIO VISUAL ENTERPRISES S.A.
«EL GRECO»
Σκηνοθεσία: Γιάννης Σμαραγδής

210-8092000

131542/Γ7 19-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

26

FILMTRADE
«ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΓΥΡΗ»
Σκηνοθεσία: Στέφαν Χάουπτ

210-6981083
210-6981084

131555/Γ7 19-11-07

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

27

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
«ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ» ντοκιμαντέρ με θέμα
τον Κορινθιακό Κόλπο
Σκηνοθεσία: Γεώργιος Παλαμάρης

27430-95428

131562/Γ7 19-11-07

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

28

ΑΚΤΙΣ Ε.Ε.
«Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ» 
ταινία με κούκλες
Σκηνοθεσία: Θανάσης Παπαντωνόπουλος

210-6838888
6937-027486

144809/Γ7 17-12-07

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
Α’, Β’, Γ’, Δ’
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

29

UNITED INTERNATIONAL PICTURES Ε.Π.Ε.
«BEE MOVIE / Η ΤΑΙΝΙΑ ΜΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ»
κινουμένων σχεδίων
Σκηνοθεσία: Στηβ Χίκνερ – Σάιμον Σμιθ

210-3800240

6469/Γ7 16-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

30

ODEON A.E.  – CINEMA PARK ODEON
«KEEP IT WILD»
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

210-6786400
210-6786511

6470/Γ7 16-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

31

FILMTRADE
«ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΑΛΟΝΙ»
«ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΑΛΟΓΟ»
Σκηνοθεσία: Αλμπέρ Λαμορίς

210-6981083
210-6981084

6465/Γ7 16-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

32

VILLAGE FILMS
«THE 11TH HOUR»
Σκηνοθεσία: Λέιλα Κόνερς Πήτερσεν –
Νάντια Κόνερς

210-2704883
210-2704887
210-2704818

21041/Γ7 20-2-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

33

UNITED INTERNATIONAL PICTURES Ε.Π.Ε.
«EVAN ALMIGHTY / ΝΩΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ»
Σκηνοθεσία:Tom Shadyak

210-3800240

21038/Γ7 20-2-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

34

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
«ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥ ΛΟΥΝΑΡ / LUNARS IMAGES» μικρού μήκους
Σενάριο-σκηνοθεσία: Ζαν Στεφάν Σουάβρ

2310-378452
2310-378636

 
24547/Γ7 26-2-08
24542/Γ7 26-2-08
33654/Γ7 17-3-08

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟ –
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

35

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
«ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ-ΓΑΛΛΙΑ / LETS PLAY» μικρού μήκους
Σενάριο-σκηνοθεσία: Φρανσουά Λεκοσουά

2310-378452
2310-378636

24547/Γ7 26-2-08

 

Α’-Δ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

36

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
«Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΩΝ / CITY OF BEES» μικρού μήκους
Σενάριο-σκηνοθεσία: Λάιλα Χόντελ –
Μπέρτελ Τόρνε Όσεν

2310-378452
2310-378636

24547/Γ7 26-2-08

 

Α’-Δ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

37

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
«ΑΥΛΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΤΣΟΥΝΑΜΙ / ΑΥΛΑ, ΤΗΕ
ΤSΟUΝΑΜΙ GIRL» μικρού μήκους
Σενάριο-σκηνοθεσία: Βίλμα Λίτλχαρτ

2310-378452
2310-378636

24542/Γ7 26-2-08

 

Ε’-ΣΤ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

38

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
«Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ-ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΧΟΛΕΙΟ / THE
 SCHOOL SWAP-THE FREE SCHOOL» μικρού μήκους
Σενάριο-σκηνοθεσία: Ingeborg Jansen

2310-378452
2310-378636

24542/Γ7 26-2-08

 

   33654/Γ7 17-3-08

 

Ε’-ΣΤ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

39

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
«ΟΥΑΟΥ! Ο ΑΝΤΡΙΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΧΟΡΕΥΕΙ /
WOW! ADRIAN CAN DANCE» μικρού μήκους
Σενάριο-σκηνοθεσία: Μάνιουελ Φεν

2310-378452
2310-378636

24542/Γ7 26-2-08

 

Ε’-ΣΤ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

40

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
«TOM Wμικρού μήκους
Σενάριο-σκηνοθεσία: Anna Wieckowska

2310-378452
2310-378636

33654/Γ7 17-3-08

 

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

41

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
«Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ-ΤΟ ΙΣΛΑΜΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ / THE
SCHOOL SWAP-THE ISLAMIC SCHOOL» μικρού
μήκους
Σενάριο-σκηνοθεσία: Ingeborg Jansen

2310-378452
2310-378636

   33654/Γ7 17-3-08

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

42

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
«ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ / HIDDEN» μικρού μήκους
Σενάριο-σκηνοθεσία: Hanna Hellborn – David
Aronowitsch – Mats Johansson

2310-378452
2310-378636

33654/Γ7 17-3-08

 

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

43

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
«Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΖΕΖΙΛ / ZEZILS WORLD» μικρού
μήκους
Σενάριο-σκηνοθεσία: Cathrine Marchen Asmussen

2310-378452
2310-378636

33654/Γ7 17-3-08

 

ΛΥΚΕΙΟ

44

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
«ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΜΕΝΟΣ / RELIEVED» μικρού
μήκους
Σενάριο-σκηνοθεσία: Aliona van der Horst

2310-378452
2310-378636

33654/Γ7 17-3-08

 

ΛΥΚΕΙΟ

45

ODEON A.E.
«Ο ΑΛΒΙΝ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ / ALVIN AND THE
 CHIPMUNKS»
Σκηνοθεσία: Tim Hill

210-6786511

28117/Γ7 4-3-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

46

ODEON A.E.
«ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ»
Σκηνοθεσία: Σταύρος Στάγκος

210-6786511

28119/Γ7 4-3-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

47

ROSEBUD A.E.
«Ο ΑΣΤΕΡΙΞ ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ /
ASTERIX AUX JEUX OLYMPIQUES»
Σκηνοθεσία: Φρεντερίκ Φορεστιέ – Τόμας Λάνγκμαν

210-6786480

32133/Γ7 12-3-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

48

ODEON A.E.
«Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ / SHARK BAIT»
Σκηνοθεσία: Χάουαρντ Μπέικερ – Τζον Φοξ

210-6786511

32132/Γ7 12-3-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ

  3. ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟΥ – ΜΑΡΙΟΝΕΤΩΝ 2007-2008
 

ΘΕΑΤΡΟ - ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ   

ΤΗΛΕΦΩΝΟ

ΑΠΟΦΑΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΠΑΡΑΜΥΘΟΧΩΡΑ
«Η ΜΑΓΙΣΣΑ ΦΟΥΦΗΧΤΡΑ»   του Ευγένιου Τριβιζά

210-9216346
6936-655925
6936-655927

40046/Γ7 13-4-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

2

Ν. ΤΖΙΚΑΣ                          
«ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ» του Ν. Τζίκα

2431-024669

54781/Γ7 29-5-07

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
Α΄,Β΄,Γ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

3

ΜΑΙΡΗΒΗ 
«Ο ΚΟΚΚΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΛΟΥΡΙ»
του εργαστηρίου Μαιρηβή
«ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΣΕΝΤΟΥΚΙΑ»
του εργαστηρίου Μαιρηβή
«ΣΟΥΝΤΙ, ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΠΟΥ ΒΡΥΧΑΤΑΙ ΣΤΙΣ
ΤΙΓΡΕΙΣ»
βασισμένο στο παραμύθι του Ντόναλντ Μπισέ

210-5222181

62064/Γ7 13-6-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

4

ΓΚΟΤΣΗΣ                                
«ΠΗΤΕΡ ΠΑΝ»
«ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ» του Ν. Γκότση

210-9917470
6937-172239

73228/Γ7 6-8-07

 

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

5

ΤΟ ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ
«Η ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ»

210-4110254
6937-261826

104500/Γ7 25-9-07

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
Α’, Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6

ΚΟΥΚΛΟΘΙΑΣΟΣ ΜΕΡΛΙΝ
«Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΕΛΑΓΕ ΠΟΤΕ»
των Δ. Στάμου – Δ. Παπαδά

210-2634268
6936-561126

118752/Γ7 23-10-07

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
Α’, Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

7

ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΛΑΜΙΑΣ
«ΛΕΩΝΙΔΑΣ, Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ»
της Αναστασίας Ξηρομερίτου

22310-45006
6974-411565

127261/Γ7 9-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

8

ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΙΒΩΤΟΣ ΜΥΘΩΝ –
ΠΑΡΑΜΥΘΟΧΩΡΑ
«ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΠΙΝΟΚΙΟ»
της Μαρίας Παπαγεωργίου

210-9216346
6936-655925
6936-655927

129341/Γ7 14-11-07

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
Α΄,Β΄,Γ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

9

ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΛΩΣΤΗ
«Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΟΝΤΙΚΟΥΛΗΣ ΚΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ
ΛΙΟΝΤΑΡΗΣ» της Ζαχαρούλας Γερολουκά

210-3421541
6944-222639

129287/Γ7 14-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

10

ΘΙΑΣΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΕΣ ΜΑΡΙΟΝΕΤΤΕΣ 2000
«ΚΟΠΠΕΛΙΑ» της Κάρμεν Ρουγγέρη

210-9646599
210-9923871
6945-238254

131349/Γ7 19-11-07

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
Α΄,Β΄,Γ΄ & Δ΄
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

11

ΘΙΑΣΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΕΣ ΜΑΡΙΟΝΕΤΤΕΣ 2000
«ΑΙΣΩΠΟΥ ΜΥΘΟΙ» σε κείμενα Βασίλη Αθανασάκη

210-9646599
210-9923871
6945-238254

131345/Γ7 19-11-07

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
Α΄,Β΄,Γ΄ & Δ΄
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

12

ΘΕΑΤΡΟ ΦΙΓΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΕΣ
«ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΑΛΦΑΒΗΤΑ» της Αλεξίας Αλεξίου

210-3227507

134252/Γ7 26-11-07

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
Α΄,Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

13

ΚΟΥΚΛΟΘΙΑΣΟΣ ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
«ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ»
του Γιώργου Αθανασάκη

6974-318174

20091/Γ7 15-2-08

 

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

4. ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΚΙΩΝ 2007-2008
 

ΘΕΑΤΡΟ - ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ   

ΤΗΛΕΦΩΝΟ

ΑΠΟΦΑΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1

ΠΛΕΣΣΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ
«Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΕΙΡΗΝΙΣΤΗΣ»

26220-22345
6945-736130

116246/Γ7 17-10-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

2

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ
«Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΔΙΕΡΜΗΝΕΑΣ»
«ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΚΑΙ Ο ΜΙΤΟΣ
ΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗΣ»
«Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ»

23210-41804
6942-518091

 
121059/Γ7 26-10-07
129343/Γ7 14-11-07

 

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

3

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

210-9946190
6972-711187

124885/Γ7 5-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

4

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

210-9659681
6974-708873

124895/Γ7 5-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

5

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

210-6013860
6977-411758

124884/Γ7 5-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

6

ΒΟΛΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ
«ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ»
«Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΤΑΥΡΟΜΑΧΟΣ»
«Ο ΤΡΟΜΑΡΑΣ»

25310-51344

129345/Γ7 14-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

7

ΑΓΑΠΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ
 «Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΣΗΜΕΡΟΝ»

2310-544280
6932-842055

129345/Γ7 14-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

8

ΠΛΕΣΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

26220-24262
6945-736130

129294/Γ7 14-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

9

ΧΑΡΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

24410-61937
6944-952595

129292/Γ7 14-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

10

ΠΑΛΑΙΟΘΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

26910-21661
6972-332924

129290/Γ7 14-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

11 

ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ
«Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΤΗΣ»
«ΕΙΡΗΝΗ»

210-3227507

129296/Γ7 14-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

12

ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

210-4616664
6977-357493

129344/Γ7 14-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

13

ΓΚΟΥΡΛΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

2310-456141
6942-770453

131339/Γ7 19-11-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

14

ΚΑΡΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

210-7777194
210-7708627

142587/Γ7 13-12-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

15

ΤΑΥΛΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ
«Ο ΚΑΠΕΤΑΝ ΚΙΣΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΟΥ
ΣΕΡΑΓΙΟΥ»

210-4952219
6944-658583

142578/Γ7 13-12-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

16

ΠΑΝΤΙΩΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ
«Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ»

210-2444392
6937-370709

142576/Γ7 13-12-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

17

ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

6972-600029
24410-41413

144815/Γ7 17-12-07

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

18

ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

 

8965/Γ7 22-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

19

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΕΙΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

2610-337193,
6977-855722

8963/Γ7 22-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

20

ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΛΟΓΕΡΑ-
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

6977-855722,
6948-588322

8969/Γ7 22-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

21

ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

6948-701035

8978/Γ7 22-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

22

ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

6936-177973

8973/Γ7 22-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

23

ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

6977-855722

8970/Γ7 22-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

24

ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

6994-349020

8960/Γ7 22-1-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

25

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

210-2629046
210-2932000

20096/Γ7 15-2-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

26

ΝΤΑΓΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

210-6826660
210-6857373

28120/Γ7 4-3-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

27

ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

2610-620451

31435/Γ7 11-3-08

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

   
   
   
   
   

  

ΕπικοινωνίαΠαρατηρήσειςΌροι ΧρήσηςΣτατιστικάΠεριεχόμεναΣτελέχωση